Artykuły, publikacje i pomoce naukowe
| strona główna |
szukaj:
Regulamin serwisu Public.hdwao.pl

Wszelkie prawa do serwisu Public.hdwao.pl zastrzeżone są na rzecz Właściciela. Prawa do elementów tekstowych, graficznych i audiowizualnych oraz skryptów, baz danych i aplikacji ("Zawartość") zastrzeżone są na rzecz Serwisu lub odpowiednio na rzecz podmiotów kooperujących z Zespołem redakcyjnym.

Korzystanie z Zawartości nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw do utworów oraz baz danych opublikowanych na łamach serwisu. Zabronione jest w szczególności jest kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie drogą elektroniczną lub w inny sposób zawartości Serwisu.

Korzystanie z Zawartości nie może utrudniać innym korzystania z udostępnionych na łamach Serwisu materiałów lub godzić w słuszne interesy Właściciela, Serwisu i Zespołu redakcyjnego oraz podmiotów, które udostępniły swoje materiały.

Dozwolone jest zamieszczenie odnośników prowadzących do którejkolwiek ze stron Serwisu. Zabronione jest zamieszczanie odnośników do plików zamieszczonych w dziale Download oraz materiałów graficznych, chyba że dany podmiot posiada pisemną zgodę Zespołu redakcyjnego.

Jakiekolwiek inne, niż określone w niniejszym Regulaminie, korzystanie z materiałów i baz danych udostępnionych na stronach Serwisu bez uprzedniej zgody Zespołu redakcyjnego jest zabronione.

Korzystając ze strony automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie i udostępnianie innym podmiotom wszystkich danych, w tym adresów e-mailowych, które zamieszczasz na jej łamach.

Zespół redakcyjny zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym Regulaminie bez podania przyczyny. Wprowadzone zmiany wchodzą w życie z dniem opublikowania ich na stronach Serwisu.

Korzystanie ze strony oznacza jego akceptację niniejszego regulaminu.


Najczęściej czytane
Cytomegalia - fakty i mi...
Choroby cywilizacyjne XX...
Gorące pustynie i półpus...
Rodzaje zanieczyszczeń p...
Afryka - świat roślin i ...
Klasy czystości wód, źró...
Ewolucja kulturowa w epo...
Toksoplazmoza - fakty i ...
Odory, mgły, pyły - ich ...
Rodzaje ścieków i ich ty...
Algi w kosmetyce
Sieć Natura 2000 w wojew...
Zaprzyjaźnij się ze swoi...
A jeśli to nie trądzik? ...
Efekt cieplarniany
Maseczki naturalne z dod...
Antyrakowa dieta
Algi morskie a cellulit
Domowa maseczka z dodatk...
Domowe peelingi z algami...
Guam
Ziemia
Algi i ich przetwory w k...
Domowe mydło z algami
Algowe musujące pastylki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2007 Regulamin Serwisu | Mapa strony

0.016 | Engine by jPORTAL 2 | Programista PHP